Search results

Plastic

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion, Komedi, Krim

Semi dhe Fordi drejtojnë një skemë mashtrimi kartash krediti, por kur vjedhin nga njeriu i gabuar, e gjejnë veten të kërcënuar nga një gangster sadist. Ata duhet të nxjerrin 2 milion paund dhe të realizojnë një rrëmbim të guximshëm diamantesh për të shlyer borxhin e tyre. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10 Shiko Shkarko Firedrive […]

Tags: , , , , ,

7500

Posted on 21. Dec, 2014 by in Horror, Mister, Thriller

Fluturimi 7500, niset nga Aeroporti Ndërkombëtar i Los Anxhelos në drejtim të Tokios. Udhëtimi ndodh të jetë brenda natës, dhe zgjat 10 orë. Gjatë udhëtimit mbi hapësirën e Oqeanit Paqësor, pasagjerët kanë hasur në atë që duket të jetë një forcë mbinatyrore në kabinën e aeroplanit. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10 Shiko Shkarko Firedrive […]

Tags: , , , , ,

Transformers: Age of Extinction

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion, Aventure, Fantashkence

Një mekanik dhe familja e tij i bashkohen autobotëve teksa janë shënjestruar nga një gjahtar që vjen nga një botë tjetër. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.2/10 Shiko Shkarko Firedrive Shkarko Direkt Sockshare Shkarko Direkt 1 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecoud Videoweed NosUpload Nowvideo Uploaded Vidto Depositfiles Vidbull – Promptfile – Vidspot – […]

Tags: , , , , ,

Rampage: Capital Punishment

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion, Krim, Thriller

Një burrë merr përsipër një stacion televiziv dhe ka një numër të pengjeve si një platformë politike për të zgjuar njerëzimin në vend të parave. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10 Shiko Shkarko Firedrive Shkarko Direkt Sockshare Shkarko Direkt 1 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecoud Videoweed NosUpload Nowvideo Uploaded Vidto Depositfiles Vidbull – […]

Tags: , , , , ,

Annabelle

Posted on 21. Dec, 2014 by in Horror

Një çift fillon të përjetojë disa dukuri të pashpjegueshme në momentin që në shtëpinë e tyre ata fusin një kukull të pushtuar nga demonët. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko Direkt 2 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecloud Videoweed Nosupload Nowvideo Uploaded […]

Tags: , , , , ,

Reach Me

Posted on 21. Dec, 2014 by in Drame

Një libër motivues i shkruar nga një njeri misterioz shpejt fiton popullaritet, duke inspiruar një grup njerëzish që përfshijnë një gazetar, redaktorin e tij, një ish të burgosur, një manjat hip-hopi, një aktor dhe një polic sekret që të ri-vlerësojnë zgjedhjet dhe vendimet e tyre, duke u përballur me frikat e tyre dhe shpresën për […]

Tags: , , , , ,

Assault on Wall Street

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion, Drame, Thriller

Xhimi është një Nju Jorkez që bën një jetë normale, ka një punë ku paguhet mirë dhe një familje që kujdeset për të. Papritmas, çdo gjë ndryshon kur ekonomia bie duke bërë që Xhimi të humbasë gjithçka. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko […]

Tags: , , , , ,

Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno

Posted on 21. Dec, 2014 by in Aksion

Kenshin Himura revoltohet kundër të ligut Makoto Shishio, i cili po përpiqet të hedhë poshtë qeverinë e Meixhit. Fati i vendit është në balancë kur Kenshin Himura merr përsëri shpatën të cilën ishte betuar të mos e prekte më kurrë. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare […]

Tags: , , , , ,

No Good Deed

Posted on 21. Dec, 2014 by in Krim, Thriller

Një i dënuar i paqëndrueshëm i cili sapo është arratisur, terrorizon një grua e cila gjendet e vetme me dy fëmijët e saj. Trailer: Youtube Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10 Shiko Shkarko Firedrive (Nuk punon) Shkarko Direkt 1 Sockshare (Nuk punon) Shkarko Direkt 2 V1 Player Movreel Played Uptobox Novamov Filecloud Videoweed Nosupload Nowvideo Uploaded Vidto […]

Tags: , , , , ,

Faqja 1 nga 1012345...10...Mbrapa »